O NAS - EKOFACH

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji oraz fotowoltaiki. Działalność naszą prowadzimy głownie na terenie województwa świętokrzyskiego. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali usługę i produkt najwyższej jakości, odpowiedni okres gwarancji oraz możliwość naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Oferujemy atrakcyjne ceny, fachową i kompleksową obsługę. Wszelkie ofertowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty, a na wykonywane usługi posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, które można znaleźć w zakładce "Nasze Certyfikaty". Naszym celem jest rozwój, podnoszenie kwalifikacji, poznawanie nowości technicznych i technologicznych związanych z naszą działalnością dzięki czemu naszym klientom możemy zaproponować nowoczesne i energooszczędne rozwiązania.

Współpracujemy z producentami, którzy gwarantują szybką dostawę urządzeń co pozwala na realizację projektu w dogodnym terminie. Przykładamy dużą wagę do przeglądów urządzeń mając świadomość, że wpływa to na ich okres bezawaryjnej pracy.

W celu poznania korzyści płynących z montażu urządzeń klimatyzacyjnych lub instalacji fotowoltaicznych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej informacji na temat klimatyzacji oraz fotowoltaiki znajdziecie Państwo w zakładce "ABC Klimatyzacji" oraz "ABC Fotowoltaiki"
W dzisiejszych czasach istnieje coraz większe zapotrzebowanie na rozwiązania pozwalające chronić środowisko, zwiększające komfort użytkowników a zarazem pozwalające oszczędzać pieniądze i dbać o zdrowie naszych najbliższych. Wychodząc naprzeciw klientom oferujemy nowoczesne technologie, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nasi partnerzy - klimatyzacja

Nasi partnerzy - fotowoltaika